Jan Kamp & Jans Zijlmans: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 12: | Regel 12: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F13151&main_person=I40510 Joanna Adriana "Jans" Zijlmans] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F13151&main_person=I40510 Joanna Adriana "Jans" Zijlmans] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
Regel 20: | Regel 21: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |† 30 maart 1902 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |† 30 maart 1902 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |28 april 1853 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |28 april 1853 te Raamsdonk | ||
|} | |} | ||
Regel 39: | Regel 41: | ||
| style="width: 197.102%;" |† [[Chiem Kamp & Jo Zijlmans]] † | | style="width: 197.102%;" |† [[Chiem Kamp & Jo Zijlmans]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |Adrianus Alousius "Ad" Kamp (pastoor) | | style="width: 43.5352%;" |Adrianus Alousius "Ad" Kamp ([[Pastoors geboren te Raamsdonk|pastoor]]) | ||
| style="width: 197.102%;" |† | | style="width: 197.102%;" |† | ||
|- | |- | ||
Regel 51: | Regel 53: | ||
| style="width: 197.102%;" |† | | style="width: 197.102%;" |† | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |Hubertus Josephus "Huub" Kamp | | style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I43076 Hubertus Josephus "Huub" Kamp] ([[Pastoors geboren te Raamsdonk|pastoor]]) | ||
| style="width: 197.102%;" |† 12 juli 1948 te Raamsdonk ([Adrianusgesticht]) | | style="width: 197.102%;" |[[Pastoor Hubertus Kamp]]<br>[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1063 †] 12 juli 1948 te Raamsdonk ([[Adrianusgesticht]]) | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Huidige versie van 26 mei 2024 om 09:59
Adres en datum | |
Naam | Johannes Hubertus "Jan" Kamp |
Geboortedatum | 25 maart 1826 te Waspik (Akte 23) |
Overlijdensdatum | † 12 januari 1912 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Joanna Adriana "Jans" Zijlmans |
Geboortedatum | 26 oktober 1823 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 30 maart 1902 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 28 april 1853 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Andreas Franciscus "Dries" Kamp | † Dries Kamp & Adriana de Wit † |
Cornelia Huiberdina Theodora "Nel" Kamp | † |
Joachim Johannes "Chiem" Kamp | † Chiem Kamp & Jo Zijlmans † |
Adrianus Alousius "Ad" Kamp (pastoor) | † |
Maria Catharina "Ria" Kamp | † Zuster Maria Joanne |
Elisabeth Maria "Bets" Kamp | † Zuster Adriana |
Johannes Hubertus "Jan" Kamp | † |
Hubertus Josephus "Huub" Kamp (pastoor) | Pastoor Hubertus Kamp † 12 juli 1948 te Raamsdonk (Adrianusgesticht) |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |